×
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Araçlar Referanslar İletişim

Eşya Taşıma Asansörü

 

Özellikle evden eve nakliyatlarda en sık karşılaşılan durumlardan bir tanesi eşyanın güvenilir ve hızlı şekilde zarar görmeden taşınabilmesidir. Hele bir de taşınacak eşyanın çokluğu ve evin yüksek katlarda olması, durumu daha da zorlaştıran etkenlerdir.

 

 Bu konuda hem taşıyıcı firmayı hem de eşya sahibini rahatlatan en güvenilir sistem, eşya taşıma asansörü ile taşıma sistemidir. Bu taşıma asansörleri sayesinde zamandan kazanma, kolay taşıma, ekonomik boyut, yapılan iş gücünden fayda sağlama, ağır cihaz v makineleri rahat taşıma gibi işlemler çok kolaylaşır. Üstelik eşya taşıma asansörü fiyatları oldukça uygundur.

 

 Bulunduğu şehre göre değişikler gösteren eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları İstanbul' da 350 - 600 TL arası değişmektedir. Ayrıca kat sayısı ve eşya tipine göre fiyatlar 1000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Genel olarak ortalama fiyatlara bakıldığında şöyle bir sıralama yapabiliriz.

 

 

 Şehir dışından gelen ya da şehir dışına giden firmalar fiyatlarda bazı oynamalar yapabiliyorlar. Bunun dışımda günlük ve aylık gibi uzun süreli kiralamalarda da fiyat değişiklikleri yaşanabiliyor.

 

 Bazı firmalar yukarıda bahsedilen fiyatları saatlik verip daha sonraki geçen her saat için 100 TL alabiliyorlar. Eşya taşımada büyük kolaylık sağlayan eşya taşıma asansörleri iki tarafada sağladı avantajlar sayesinde çok tercih edilmektedir.

Pill Digital