×
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Araçlar Referanslar İletişim

Mermer Transfer Hizmetimiz

 

Mermer gibi iş alanında kullanılan büyük malzemelerin taşınması oldukça zordur. Bu malzemelerin taşıması profesyonel olarak yapılmadığında, ürün zayiatı yaşanabilir. Bu durumun önüne geçmek adına mermer transferi hizmetini Eseren Nakliyat olarak tecrübeli ekibimizle sunmaktayız. Mermer transferi hizmeti alacak kurum ve kuruluşlar, internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlara taşımacılık imkanlarından yararlanabilir.

 

 Mermer transferi her ne kadar basit bir taşımacılık hizmetiyle sunuluyor gibi algılansa da, pahalı ve tasarlanmış mermerlerin taşınması önemli bir iş olmaktadır. Bu iş sırasında malzemelerin zarar görmesi, ürünlerin sorunlu olmasına sebep olmaktadır. Bu da kullanılacakları iş alanında yeterli olarak işe yaramasını engelleyebilir.

 

 Mermer Transfer Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

 

 Eseren Nakliyat olarak sadece mermer alanında değil tüm taşımacılık işlerinde hizmet vermekteyiz. Birbirinde farklı olan bu alanlarda araçlarımız ve hizmeti sunan çalışmalarımız uzmanlık alanlarıyla ilgilenmektedir.

 

 Mermer taşımacılığında ve transferinde taşınacak mesafeye uygun araçlar temin edilmektedir. Ayrıca bu araçların büyüklüğü de taşınacak malzemenin miktarına göre değişmektedir. Mermer miktarı çok yüksek olan transfer hizmetlerinde büyük taşıtlar kullanılmaktadır. Ayrıca malzemelerin zarar görmeyeceği şekilde araçlara yükleme yapılarak taşıma işlemi yapılmaktadır.

 

 Lojistik hizmeti olarak verdiğimiz mermer transferleri sırasında kullanılan araçlarımızın bakımları yapılmıştır. Bu sayede taşıma işleminde sorunlar çıkması engellenmektedir. Taşımacılık işlemlerinde yeterli eğitimi almış şoförler sayesinde yasalara uygun kaliteli bir taşımacılık faaliyeti yürütülmektedir. Transfer işlemi sırasında mesafenin uzunluğuna göre kaç günde taşımacılığın yapılacağı önceden belirtilir ve söylenen günde teslimat yapılır.

Pill Digital