×
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Araçlar Referanslar İletişim

Günümüzde mobilyalar evde ya da iş yerinde hayatımızın parçası olmaktadır. Eşyaların saklanması için, yer ve dekor kolaylığı sağlayan bu materyaller, tasarım açısından da hayatımızda yer edinmektedir. Bu kapsamda sipariş edildiğinde ya da bir noktadan başka bir noktaya taşındığında dikkatli ve özenle taşınması gerekmektedir. Eseren Nakliyat bu hizmetleri kusursuz olarak profesyonel bir ekiple uzun yıllardır vermektedir.

 

 Ev ya da iş yerinde mobilya taşımacılığı yapılarak bir takım sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sorunlar büyük ve tek parça mobilyaların kapıdan geçmeme durumu olabilir. Bu tarz durumlar taşıma asansörü kullanılarak sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca mobilyalarda çizik ya da darbe oluşmaması için korunarak taşınması da, taşımacılık hizmetinde önemli bir iş profesyonelliği gerektirmektedir.

 

 Mobilya Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

 

 Mobilya taşımacılığı büyük bir hassasiyetle mobilyaların büyüklüğüne göre sınıflandırılarak yapılmaktadır. İşlemler sırasında takım çantasının gerektiği durumlarda olduğu için, tam donanımlı aletlerle hizmet verilmektedir. Bazı durumlarda taşımacılık işleminin kolay olması için mobilyalar parçalarına ayrılabilir ve taşındıktan sonra tekrardan birleştirilerek ilk halinde teslim edilmektedir. Bu tarz durumunda mobilya sahibinin fikri alınmadan hareket edilmektedir.

 

 Mobilya taşımacılığında fiyatlar eşyaların sayısına ve taşıma mesafesine göre değişmektedir. Eskişehir'de hizmet veren firmamız ile iletişime geçildiğinde, fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi bu verilere dayanarak verilmektedir. Taşımacılık sektöründe profesyonel hizmet vermeyen kurumlardan hizmet almak, eşyaların zarar görmesine sebep olabilir. Bu yüzden taşımacılık alanında profesyonel ekip ve donanım sahibi firmalarla çalışmak her zaman mobilya sahiplerinin avantajına olacaktır.

Pill Digital