×
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Araçlar Referanslar İletişim

Asansörlü Nakliyat Ve Firmamızın Özellikleri

 

Nakliyat denilince evden eve başta olmak üzere bir çok alanda taşınma işlemi yapılmaktadır. Eskişehir asansör kiralama olarak biz bu alanda ün yapmış lider bir kuruluşuzdur. Firmamız asansörlü nakliyat tedarik ve kiralama işi yapmakta olup tüm taleplere olumlu cevap vermektedir.

 

 ASANSÖRLÜ NAKLİYAT NEDİR?

 

 Asansörlü nakliyat denilince, belirli yüksekliklerden alınan eşyalar insanlar vasıtası ile değil asansör aracılığı ile direk nakliye araçlarına aktarılmasıdır. Eskişehir asansörlü nakliyat olarak 300 metre uzunluğa kadar olan katlara asansör nakliyatı hizmeti sunmaktayız. Asansörlerimiz katlamalı ve iç içe yerleşik şekilde olup kolay kurulumları ile dikkatleri çekmektedir. Kurulum olarak 20 dakika gibi bir sürede kurulumları yapılan asansörlerimizde nakliyat işlemine hemen başlanabilmektedir.

 

 ASANSÖRLÜ NAKLİYAT MALİYETLİ MİDİR?

 

 Eskişehir asansörlü nakliyat olarak eskisehirasansorkiralama.net site üzerinden tüm hizmet detaylarımız irdelenebilmektedir. Firma olarak, piyasa şartlarında en iyi hizmetini sunmakta ve bu hizmeti daha ekonomik şartlarda yapmaktayız. Şirket olarak süreli pazar payını araştırmakta ve çıkan her yeni ürünü kadromuza dahil etmekteyiz. Hem kiralama hem de nakliyat işi yaptığımız için bu işi 50 kişilik bir takım çalışması ile yürütmekteyiz.

 

 Aldığımız nakliyat işini her nerede olursa olsun itina ile yapmakta ve güvenli şekilde teslim etmekteyiz. Hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup müşterilerimiz ile sözleşme yaparak işe başlamaktayız. Bu nedenle iki tarafı da güvence altına almış olmaktayız. Asansörlerimizi zaman kısıtlaması olmadan dilediğiniz kadar kiralayabilir ya da firmamıza asansörlü nakliyat işinizi yaptırabilirsiniz.

Pill Digital